اعزام ۴کاروان دانش آموزی شهرستان رودان به سرزمین نور و حماسه

rahimipor-1

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز؛  احمد رحیمی پور مدیر آموزش و پرورش رودان اظهار کرد: ۴ کاروان دانش آموزی به منظور بازدید از مناطق عملیاتی هویزه، فکه، شلمچه، اروند، معراج شهداء و همچنین اردوی دریایی واقع در جزیره هرمز، راهی سرزمین نور و حماسه می شوند.

رحیمی پور هدف از برگزاری این اردو را آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با مفاهیم ارزشی ایثار، مقاومت و شهادت عنوان کرد و افزود: دانش آموزان باحضور در مناطق عملیاتی با جانفشانی ها و ایثارگری های دلیرمردان این مرزوبوم بویژه شهدای دانش آموزان از نزدیک آشنا شده، و در این راه هر چقدر فرهنگ جهاد و شهادت در بین نسل جوان و نوجوان جامعه ترویج شود؛، بی تردید در مقابل آماج دشمنان در جنگ نرم مقاوم تر می باشد.

وی ادامه داد: تقویت روحیه ایثار و بالا بردن از خود گذشتگی در میان نسل جوان امروز یکی از فرصت های خوب اعزام به مناطق عملیاتی جنوب کشور است.

مدیر آموزش و پرورش رودان با اشاره به استقبال دانش آموزان از این اردوی معنوی تصریح کرد: شور و اشتیاقی که دانش آموزان رودانی در بازدید از مناطق عملیاتی و سرزمین حماسه و ایثار دارند، ما را در مقابل هجمه ها و تهاجمات فرهنگی بیگانگان بیمه کرده و دشمنان را نا امید خواهد کرد.

رحیمی پور خاطرنشان کرد: دانش آموزان دختر دوره متوسطه دوم به مدت چهار روز در قالب ۲ کاروان از مناطق عملیاتی جنوب کشور دیدن می کنند و دانش آموزان پسر دوره متوسطه دوم نیز در اردوی راهیان نور یک روزه به جزیره هرمز حضور دارند.

 

انتهای پیام/پ