کشف ۱۵ کیلو هروئین و شیشه در شهرستان رودان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز؛ به نقل از خبرگزاری موج، سرهنگ «عباسعلی بهدانی‌فرد» جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از کشف ۱۲ کیلو هروئین و ۳ کیلو مواد مخدر شیشه طی یک عملیات پلیسی در شهرستان رودان خبرداد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی فاریاب رودان در ادامه طرح مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با اشرافیت کامل بر محورهای فرعی حوزه استحفاظی یک بانده ۳ نفره قاچاق مواد مخدر که به صورت کوله ای قصد دور زدن پاسگاه را داشتند شناسایی کردند.

بهدانی فرد افزود:ماموران در یک اقدام ضربتی ۳ نفر از قاچاقچیان را دستگیر ودر بازرسی از کوله های همراه آنان ۱۲ کیلو هرویین و ۳ کیلو گرم مواد مخدر شیشه کشف و ضبط کردند.

این مقام انتظامی استان در پایان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و تصریح کرد: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای یپام/پ