همه احزاب و گروه ها در کشور نشان دادند که هیچ وقت سپاه پاسداران را تنها نمی گذارند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز؛حجت الاسلام مهدی دُری امام جمعه رودان در خطبه های عبادی سیاسی این هفته شهرستان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در شب ولادت امام حسین(ع) در جمع پاسداران اظهار کرد: رهبر انقلاب در این دیدار فرمودند کینه آمریکا از سپاه ناشی از حضور در خط مقدم مبارزه با دشمن در میادین گوناگون است و باید به آنها حق بدهیم که اینکه نسبت به سپاه کینه داشته باشند که باعث از بین رفتن طرح ها و نقشه های آنان در منطقه شده اند.

امام جمعه رودان با بیان اینکه اقدامات آمریکایی ها علیه سپاه ادامه شکست های آنان در مقابله با جمهوری اسلامی ایران است افزود: رهبر انقلاب فرمودند سپاه هم در میدان های عملیاتی و مرزها حتی در چندهزار کیلومتر دورتر در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در سوریه پیش قدم بوده و هم در میدان سیاسی مقابله با دشمن و اجازه ضربه زدن دشمن به نظام اسلامی را نداده است.

دُری ادامه داد: معرفی سپاه پاسداران بعنوان تروریست از سوی آمریکا برای مردمی که هنوز ندای جانشین فرمانده سپاه پاسداران در گوش دارند که می گوید پاسداران جلوی سیل می خوابند تا آسیبی به شما مردم نرسد چیزی از ارزش آنها کم نمی کند.

وی اضافه کرد: نمونه آن را در دنیا پیدا نمی کنید که وقتی مردم نیاز به کمک داشته باشند فرمانده کل نیروی نظامی یک کشور اینجوری در کمک رسانی به سیل زده ها  در میدان و شخصا در کنار مردم باشد.

امام جمعه رودان با اشاره به سخنان سردار سلیمانی که اعلام می کند من تنها حریف شما(ترامپ) هستم تصریح کرد:وقتی فرمانده سپاه اینجوری حرف می زند دشمنان روی این حرف دقت می کنند و به فکر فرو می روند مفهوم کلام را می فهمند که تاثیر صحبت سرداران سپاه چقدر است.

خطیب نماز جمعه رودان با بیان اینکه بعد از جنگ تحمیلی سپاه پاسداران در سازندگی کشور در کنار مردم و دولت ها بودند اظهار کرد: درساخت مساجد و خانه عالم در مناطق محروم به مردم و مسئولان کمک کردند و اینجوری نبوده که به نظامی بودن خودشان بسنده کنند و یکی از افتخارات سپاه، قرارگاه خاتم الانبیا است که کشور ما را در تولید بنزین خودکفا می کند و ما ملت ایران با تمام وجود از پاسداران حمایت می کنیم و اعلام می کنیم قدردان تمام زحمات این عزیزان هستیم.

دُری با اشاره به زیبایی مناسبت ولادت امام حسین(ع) به اسم روز پاسدار افزود: هرجا که یزید زمانه ای وجود داشته باشد پاسداران به پیروی امام حسین(ع) حضور پیدا می کنند و مبارزه می کنند و هرجا ندای مظلومی در جهان شنیده شود به کمک آن می شتابند.

امام جمعه رودان با بیان اینکه وجه تمایز نیروهای نظامی و پاسداران ما با دیگر کشورهای جهان، معنوی بودن آنهاست ادامه داد: چیزی که ارزش پاسداران را زیاد کرده است بُعد معنوی آنهاست و خدا را در تمام زندگی شان احساس می کنند معنویتی که باعث ماندگاری نام امام حسین(ع) و سپاه پاسداران شده است.

وی یادآور شد: از مجلس شورای اسلامی بخاطر تصویب طرح دوفوریتی که نیروهای نظامی آمریکا در منطقه بعنوان تروریست شناخته شوند تشکر می کنیم و آن باعث متحد شدن همه احزاب و گروهها در کشور شد و همه نشان دادند که با هر سلیقه و اختلافی که دارند هیچ وقت سپاه خودشان را تنها نمی گذارند.

دُری با بیان اینکه  هدف آمریکا از تروریستی خواندن سپاه ربط دادن آن به تحریم ها علیه کشور است خاطرنشان کرد: می خواهند به مردم ما بفهمانند که عامل تحریم ها علیه کشور، سپاه پاسداران است و مردم ما باید هوشیار باشند که ناگزیر در دام دشمن نیافتند.

انتهای پیام/پ