۹ طرح عمرانی در رودان افتتاح و کلنگ زنی شد+عکس

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز؛ مصطفی غلامپور فرماندار  رودان در حاشیه آئین بهره برداری از این طرح ها اظهار کرد: در چهارمین روز از هفته دولت پایگاه امداد و نجات بین شهری شهدای رهدار رودان با اعتبار ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

فرماندار  رودان افزود: طرح تامین برق محله چاه تمر به نمایندگی از ۱۵ طرح برق رسانی در شهرستان رودان با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

غلامپور ادامه داد: بلوار معلم از پروژه های عمران شهری رودان به طول ۵۷۰ متر و با اعتبار ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت و از تندیس معلم نیز در این بلوار رونمایی شد.

وی اضافه کرد: مرکز خدمات جامع سلامت شهری امام خمینی رودان با اعتبار ۹ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال با ۶۰۰ متر زیر بنا دیگر طرح مورد بهره برداری چهارمین روز هفته دولت بود.

فرماندار رودان  از بهره برداری طرح اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب شهر رودان را به طول ۶ کبلیومتر و با اعتبار ۴۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در این خبر داد و تصریح کرد: افزایش ضریب پوشش شبکه فاضلاب شهری ، کاهش آلودگی های محیط و منظر شهری ، ارتقا ی شاخص های بهداشتی ، زیست محیطی و بهداشتی ، کاهش سطح آلودگی منابع آبی سطحی از اهداف این طرح است.

غلامپور همچنین گفت: در ادامه نیز زمین چمن مصنوعی بوستان سردنگ کمیز با ۵ میلیارد ریال اعتبار در زمینی به مساحت ۱۳۵۰ متر مربع شامل زمین چمن فوتسال مصنوعی با ابعاد ۴۴در ۲۴ و سکوی تماشاگران و رختکن به بهره برداری رسید.

وی یادآور شد: پروژه توسعه و بازسازی شبکه آب شرب روستای پشته خیر آباد ا یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال با ۲۲ کیلومتر لوله گذاری ،۱۴ باب حوضچه شیر آلات مورد بهره برداری قرار گرفت و ۷۰۰ خانوار جمعیت این روستا از آب شرب سالم و بهداشتی آن بهره مند خواهند شد.

فرماندار رودان خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی فوتبال استادیوم شهدای جغین نیز امروز آغاز شد و این طرح این پروژه با مشارکت دهیاری های بخش جغین و اداره کل ورزش و جوانان با اعتبار۲۲ میلیارد ریال انجام خواهد شد.

انتهای پیام/پ