۹دی روز تثبیت نظام اسلامی ایران است/فتنه گران به دنبال هوای نفس خودشان هستند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز؛حجت الاسلام مهدی دُری امام رودان در مراسم گرامیداشت حماسه۹دی در شهرستان اظهار کرد: در سالروز حماسه ۹دی،آمده ایم تا یکبار دیگر با ولی زمانمان بیعت ببندیم و پای بیعت خودمان بمانیم و اجازه نمی دهیم عده ای بخواهند کوچکترین خدشه ای براین نظام و رهبری وارد کند.

امام جمعه رودان با بیان اینکه بصیرت دانش آموزان در هشت سال دفاع مقدس نمونه بود افزود: بصیرت و آگاهی یک دانش آموز ۱۳ ساله چقدر  بالاست که وقتی از او می پرسند چرا با این سن در جبهه حضور پیدا کردید جواب می دهند چون امام من فرموده و نمی خواهم امام زمان خودم را تنها بگذارم و جان خودش را فدا می کند و از این نظام و انقلاب پاسداری می کند و الحمدالله این بصیرت در نسل جدید و مردم ما وجود دارد.

دُری ادامه داد:۹دی ماه روزی است که نظام جمهوری اسلامی ایران تثبیت می شود که امروز ۹دی از روز۲۲ بهمن هم مهمتر است در ۲۲بهمن انقلاب شکل گرفت اما ۹دی باعث شد انقلاب ما تثبیت شود.

وی با بیان اینکه خیلی از انقلاب ها در دنیا در همان چندسال اولشان نابود شدند تصریح کرد: انقلاب اسلامی ما ۴۰سال ادامه پیدا کرد و در سال ۸۸ با حضور پررنگ مردم که فتنه را از بین بردند انقلاب ما تثبیت شد و دشمنان در بیرون از انقلاب اسلامی عاصی شدند و نمی توانند با این انقلاب اسلامی مقابله کنند از هر دری وارد شدند شکست خوردند از نظر نظامی توانایی ندارند چون اگر داشتند لحظه ای دریغ نمی کردند و الحمدالله روز به روز براقتدار و عظمت کشور ما اضافه می شود.

امام جمعه رودان با اشاره به اینکه آخرین بار ناتوانی نظامی آمریما در برار ایران سالامی نابودی پهباد پیشرفته آنان بود که آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند اضافه کرد: رزمایش اخیر در دریای عمان و اقیانوس، نشان از این هست که دو کشور روسیه و چین اعتراف می کنند که نظام جمهوری اسلامی ایران جز ابرقدرتهاست و اگر می خواهند موفق شوند باید با ایران رزمایش برپا کنند تا در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشند.

دُری با اشاره به خطبه پنجم نهج البلاغه  در ابطه با فتنه عنوان کرد: یکی از خصوصیات کسانی که می خو اهند به دنبال فتنه بروند پیروی از هوای نفس است و بخاطر چندصباحی در این دنیا و پست، هرجوری شده می خواهند به این نظام ضربه بزنند و افرادی که از فتنه پیروی می کنند اهل بدعت هستند.

وی با بیان اینکه زمانیکه  فتنه گران قسمتی از حق و باطل را به هم مخلوط کنند و انسان ها را گمراه کنند فتنه بوجود می آید گفت: حضرت علی(ع) می فرمایند اگر بیاییم حق را باطل جدا کنیم مشکلات برطرف و کسی دچار گرفتاری نمی شود و زمانیکه حق و باطل مشخص باشد کسی دچار فتنه نمی شود.

امام جمعه رودان افزود: در دنیای امروز  سازمان ملل شعارهای خوبی اما ظاهری تحت عنوان دفاع از حقوق بشر، دفاع از حقوق حیوانات، دفاع از آوارگان سر می دهند ولی کدامیک آمدند به این حقوق عمل بکنند؟ در یمن عراق، سوریه این همه انسان کشته شد کجا آمدند از حقوق این افراد دفاع کردند؟

دُری با اشاره به اینکه تابع ولی فقیه بودن از روی احساسات نیست بلکه بواسطه باورها،اعتقادات و دستور ائمه اطهار(ع) است خاطرنشان کرد: 

این دستور صریح قرآن و اهل بیت(ع) هست که نباید به به غربی ها و آمریکا اعتماد نکنیم و آنها را قاضی و داور قرار ندهیم باید ببینیم چه کسانی حرام و حلال ما را بیان می کنند.

انتهای پیام/پ