افتتاح و کلنگ زنی ۶ طرح عمرانی در شهرستان رودان با حضور استاندار هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز؛ در پنجمین روز از دهه فجر با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان ، فرماندار رودان ، امام جمعه رودان و جمعی دیگر از مسوولان استانی و شهرستانی ۶ طرح عمرانی در شهرستان رودان با اعتباری بالغ بر۵۲۰ میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی شد.
سه هکتار گلخانه تولید محصولات کشاورزی و واحد تولید و بسته بندی محصولات گلخانه ایی در منطقه بند ملا اولین طرح بهره برداری شده پنجمین روز دهه فجر در رودان بود‌ این واحد تولیدی محصولات کشاورزی گلخانه ایی با اعتبار ۵۵ میلیارد و ایجاد اشتغال برای ۱۰۰ نفر افتتاح شد.
طرح توسعه و تامین برق روستای اسلام آباد در بخش بیکاه شهرستان رودان به نمایندگی از طرح های توزیع برق این شهرستان با اعتبار ۷۹ میلیارد ریال مورد نیز به بهره برداری رسید.
در ادامه طرح های پنجمین روز دهه فجر در رودان پایانه مسافربری بین شهری شهرستان رودان به نمایندگی از دو طرح حوزه عمران شهری رودان افتتاح شد و در مجموع برای این طرح های حوزه عمران شهری بالغ بر ۳۲ میلیارد ریال هزینه شده است.
پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب شهر رودان به طول ۱۰ کیلومتر و پروژه حفر، تجهیز چاه و تکمیل اجرای خط انتقال آب شهر زیارتعلی به طول هشت کیلومتر، نیز به بهره‌برداری رسید این پروژه های حوزه آب و فاضلاب نیز با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال اجرایی شده اند.
افتتاح دبستان وحدت سرجوئیه نیز دیگر طرح این روز بود که با حضور استاندار هرمزگان افتتاح شد این دبستان ۱۲ کلاسه با اعتباری بالغ بر ۷۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
در ادامه عملیات اجرایی پروژه احداث کارخانه فرآوری کرومیت در شهرستان رودان، با حضور استاندار هرمزگان آغاز شد این کارخانه با سرمایه گذاری ۱۳۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی، ظرفیت ۱۰ هزار تن و اشتغالزایی مستقیم برای ۲۷ نفر، در زمینی به مساحت هفت هزار و ۸۰۰ متر مربع ساخته می شود.

انتهای پیام/پ