پیدا شدن جسد مرد غرق شده در رودخانه آبنمای رودان/جستجو برای جسد دختر ۵ساله ادامه دارد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز؛ مصطفی غلامپور فرماندار رودان در گفتگو با خبرنگار رودان نیوز اظهار کرد: در اثر بارندگی و طغیان رودخانه آبنما، متاسفانه خانواده ای که برای تفریح به روستای دهماتون واقع در مسیر رودخانه رفته بودند با طغیان رودخانه و سرازیری آب مواجه می شوند که ۹نفر از آنها توسط نیروهای هلال احمر و نیروی انتطامی نجات می یابند و متاسفانه دونفر از آنها پدرخانواده و دختر ۵ساله در رودخانه غرق می شوند و ناپدید می شوند.

فرماندار رودان افزود:جستجوها برای یافتن این دونفر توسط نیروهای امداد و نجات و هلال احمر شروع می شود که جسد پدرخانواده بعداز ساعت ها جستجو پیدا شده اما دختر ۵سال همچنان مفقود است و پیدا نشده است.

غلامپور ادامه داد: این افراد بدلیل عدم آشنایی به مناطق و قسمت دهماتون شهرستان رودان که در مسیر رودخانه است برای تفریح انتخاب می کنند و با وجود هشدارهایی که از طریق دهیاران و بخشداران اعلام می شود اما متاسفانه باز شاهد حوادث ناگواری برای مردم هستیم.

وی خاطرنشان کرد:علاوه بر آن بارندگی به جاده ها و راه های شهرستان خسارت زده و همچنین خانه های مسکونی روستایی دچار آبگرفتگی شدند.

انتهای پیام/پ