روز جهانی قدس، روز وحدت مسلمانان و مبارزه با استکبار است

سرهنگ پاسدار عبدالله صادقی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز اظهار کرد: روز قدس، روز حمایت از مردم مظلوم فلسطین است و امروزه، کسی نیست که نداند این ملت در خاورمیانه تحت ظلم تاریخی قرار گرفتند و روز جهانی قدس وحدت مسلمانان جهان را تقویت و آنان را برای رسیدن به هدف مشترک در کنار هم قرار داده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان افزود: روز قدس، روز مقابله با استکبار و رژیم جعلی صهیونیستی رژیمی۷۰سال پیش به وجود آورد و سرزمین مردم فلسطین را گرفت و گسترش پیدا کرد و باعث ترس و رعب و وحشت خیلی از کشورهای عربی و اسلامی شد.

وی رژیم اشغالگر اسرائیل را به ویروس منحوس کرونا تشبیه و عنوان کرد: همچنان که همه می بینید، که ویروس منحوس کرونا آمده و دامن گیر خیلی از کشور ها شده است که طبیعی است و مردم جهان باید بدانند راه های پیشگیرانه که برای مقابله با ویروس داشته اند، ملت شریف ایران و همه ی  ملت های اسلامی و مسلمان آن را راهکاری برای برچیده شدن این رژیم جعلی پیش بگیرند.

سرهنگ صادقی خاطر نشان کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند؛ “اسرائیل این رژیم منحوس و اشغالگر را ۲۵سال آینده را نخواهیم دید” و شمارش معکوس برای نابودی رژیم صهیونیستی آغاز شده و وعده خداوند در خصوص پیروزی ملت‌های مظلوم به زودی محقق می‌شود.